Elfogadott TDK Pályamunkák és előadások - 2006

Elfogadott TDK pályamunkák

Lampé Rudolf IV.é. OH: Endometrium carcinomás betegek granulocitáinak szuperoxid-anion termelése. DE OEC Általános Orvosi Kar.

• Témavezető: Dr. Póka Róbert

Kerepesi Judit V.é. OH.: Limfadenektómia szerepének vizsgálata a szeméremtestrák műtéti kezelésében. DE OEC Általános Orvosi Kar

• Témavezető: Dr. Póka Róbert

Zarándi Adrienn V.é. OH.: Hüvelyi és hasi méheltávolítások után kialakult vizelet visszatartási zavarok összehasonlító vizsgálata. DE OEC Általános Orvosi Kar,

• Témavezető: Dr. Póka Róbert

Erdődi Balázs IV.é. OH: Posztmenopausalis ovariumtömlők ultrahang diagnosztikája. DE OEC Általános Orvosi Kar.

• Témavezető: Dr. Jakab Attila

Makai Balázs V. é. OH: Az ultrahang doagnosztika szerepe az intrauterin elhalások megelőzésében. DE OEC Általános Orvosi Kar.

• Témavezető: Dr. Jakab Attila

Miskolczi Ivett V. é. OH: A magas frekvenciás oszcillációs lélegeztetés (HFO) és a nitrogén-monoxid (NO) terápia kombinálása újszülöttkorban. DE OEC Általános Orvosi Kar

• Témavezető: Prof. Dr. Balla György

TDK Előadások

Góczi Tímea: Az extrém éretlen koraszülöttek anyagcseréjének kapcsolata az inzulin terápiával.

• Témavezető: Prof. Dr. Balla György, Dr. Bérczes Mária

Miskolczi Ivett: A magas frekvenciás oszcillációs lélegeztetés (HFO) és nitrogén-monoxid (NO) terápia kombinálása újszülöttkorban.

• Témavezető: Dr. Bérczes Mária, Prof. Balla György.

Dull Katalin: Tapasztalatok a FISH prenatális cytogenetikai diagnosztikában betöltött szerepéről.

• Témavezető: Dr. Zsupán Ildikó, Dr. Treszl Andrea

Argay István: Anyai szérum lipoprotein (A) koncentrációja a 16. terhességi héten.

• Témavezető: Dr. Póka Róbert

Lampé Rudolf: Polimorfonukleáris leukocyták szuperoxid anion produkciójának vizsgálata cervix és endometrium karcinómás betegekben a tumor műtéti eltávolítása előtt és után.

• Témavezető: Dr. Póka Róbert, Dr. Szűcs Sándor

Frissítés dátuma: 2019.06.05.